Web vytvořen

Pozvánky rss

Hnízdo

úmysly

Pozvání do farní kavárny:
Kavárnu  jsme zkusili otevřít v neděli 5.6. 2022 po ranní mši svaté. Rádi bychom v tomto duchu pokračovali opět cca jedenkrát měsíčně přes letní období, častěji potom přes zimní období. Vždy bude upřesněno při ohláškách.

Hlavní myšlenkou je, aby členové farní rodiny nepili doma kávu sami, ale aby čas odpočinku a rozjímání strávili společně. Přinést si může každý to, co by si dal doma ke kávě, káva, mléko atd. je zajištěno, náklady pokryje drobný příspěvek do kavárenské kasičky (1 káva nám vychází v přepočtu na cca 6,-).

S pozdravem a přáním klidných požehnaných dnů,
Veronika.

Vážení přátelé,
přijměte pozvání na trochu kultury a umění na zámku ve Zdounkách
Budeme se těšit na setkání,
Leonard Vrška
Četba na zámku
 Synodní setkávání

Synodní setkávání
Úmysl modlitby si můžete uložit v souboru ppt (power point) kliknutím na obrázek.

Synodní setkání

Výstava OD VÁNOC DO VÁNOC
Pozvánka

Dovolujeme si vás informovat o spuštění iniciativy pro farnosti Manželům nablízku a s tím webové stránky www.manzelumnablizku.cz.
Najdete zde modlitby, inspiraci a vzdělávání týkající se naslouchání a sdílení ve farnostech jako prevence případných hlubších potíží v manželství a životě jako takovém.
Těšíme se na setkání s vámi
Ivana Horáková
Mgr. Ivana Horáková horakova@rodiny.cz Národní centrum pro rodinu
Průchodní 2, 602 00 BRNO
mob.:+420 733 598 575, tel.: +420 542 214 865
http://rodiny.cz, rodiny@rodiny.cz
ČSOB, č. ú.: 382 408 393/0300
IČO: 653 49 296

setkani_maminek_pozvanka

Hnízdo

Na této stránce můžete přidávat pozvánky farníků na různé akce, které nejsou v rozporu s mravním posláním tohoto webu a které nejsou komerčně zaměřeny.

TémaOdpovědíPoslední odpověď
Téma bez odpovědíNOVÉNA ke sv. Janu Sarkandrovi
0-
Téma bez odpovědíPozvánka na mši Charity